Hotel Ramada By Wyndham Dubai Deira jest położony w dzielnicy Nienstedten i oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych, zewnętrzny basen oraz siłownię. Wioska Dziedzictwa Dubaju jest w prawie 3 km, a Zabytkowa dzielnica Al Bastakija jest prawie 25 min piechotą od hotelu.
Pokoje oferują widok na miasto i wyposażone są w klimatyzację. W łazienkach przygotowano oddzielną toaletę i prysznic oraz są takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Doskonały hotel oferuje saunę, słoneczny taras i łaźnię parową wraz ze wanną z hydromasażem. Aktywni goście mogą skorzystać ze zwiedzania miasta. Zrelaksuj się po długim dniu dzięki masażowi pleców lub spędź miło czas w klubie zdrowia i centrum wellness. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z oferowanych na miejscu całodobowego centrum biznesowego.
W Hotel Ramada By Wyndham Dubai Deira znajduje się restauracja TEJ.
Ten hotel jest położony w samym centrum Dubaju, kilka kroków od stacji metra Salah Al Din. Ramada By Wyndham Dubai Deira jest położony w pobliżu atrakcji przyrodniczych, takich jak Park Za'abeel 4 km) i Park Creek 3,1 km). Ponadto, Al Muteena Community Park znajduje się w prawie 800 m. Pobliskie atrakcje w okolicy to Centrum handlowe Al Ghurair Centre, w odległości 7 min spacerem stąd. Ponadto, fantastyczny obiekt noclegowy leży 10 km od stacji kolejowej Stacja Business Bay, natomiast Muzeum Dubajskie jest w prawie 2 km.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Przemysław
2023-03-30
Jestem bardzo zadowolony z mojego pobytu w tym hotelu. Lokalizacja była idealna - tuż przy stacji metra, co ułatwiło nam zwiedzanie miasta. Pokój, w którym się zatrzymaliśmy, był przepiękny i przestronny. Cieszę się, że miałem łóżko king size, które zapewniło mi doskonały komfort snu. Miałem również wszystko, czego potrzebowałem, takie jak telewizor, minibar i czajnik do kawy i herbaty. Pokój był codziennie utrzymywany w czystości, a pościel była regularnie wymieniana.
Jedynym negatywnym aspektem było długie oczekiwanie w restauracji przez ogrski kelnerka, która zdawała się nie chcieć pracować. Jednak była to jedyna sytuacja, która nie spełniła naszych oczekiwań, więc nie mam żadnych innych skarg.
Joanna
2022-10-13
Przyjazny personel. Wspaniałe śniadanie w formie bufetu. Dobra temperatura i czystość w pokojach. Dobra lokalizacja i dostęp do transportu publicznego
Nie ma o czym wspominać.